ul. Witelona 10
59-220 Legnica

Tel. 76 723 80 70

KOM. 503 958 215

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjaciele i sponsorzy

Maja Grohman

Wspiera działalność Stowarzyszenia, prowadzi aukcje charytatywne.

Nina Pietkiewiecz

Fundator owoców, słodyczy dla uczestników warsztatu. Pamięta o ważnych wydarzeniach.

Jan Hila

Jest zawsze chętny do współpracy i pomocy przy organizacji takich imprez jak: Filantrop Roku oraz Aukcja prac uczestników, które są istotnymi wydarzeniami w funkcjonowaniu WTZ-tu oraz Stowarzyszenia. Angażuje się w pozyskiwanie środków na rzecz Stowarzyszenia.

Józef Jarosz

Wspiera działalność Stowarzyszenia, prowadzi aukcje charytatywne.

Ryszard Kępa

Wspiera działalność Stowarzyszenia, prowadzi aukcje charytatywne.

Stanisław Lenkiewicz

W Stowarzyszeniu i WTZ-cie działa jako społecznik i wolontariusz. W lipcu 2013r. minęło 10 lat bardzo dobrej współpracy z zarządem i członkami Stowarzyszenia oraz pracownikami i uczestnikami warsztatu. Pan Stanisław zna wszystkich uczestników, jest wrażliwy na ich potrzeby. Założył i administruje naszą stronę internetową. Jest doradcą w sprawach sprzętu komputerowego. Instaluje, ulepsza, konserwuje, kupuje części i naprawia nasz sprzęt komputerowy.

 

KGHM Polska Miedź

Sponsoruje nasze dwie flagowe impreszy które organizujemy : "Piosenką maleowane", która odbywa się w czerwcu i "Choinkowe melodie" odbywajace się w grudniu.

fundacja kghm

 

Początek strony